info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Mąki

MEGA OKAZJA

Soda oczyszczona 1 kg - DeliFOOD

6,99 zł(61)

Wyniki od 1 do 32 z 67 (strona 1)

Pierogi, makarony, naleśniki, chleby, różnego rodzaju ciasta i ciasteczka, sosy, podbitki, zasmażki to dania których nie jesteśmy w stanie przygotować bez odpowiedniej mąki.

Zboża stanowią podstawowy składnik pożywienia wielu kultur. Produkty zbożowe od zawsze stanowiły kluczowy pokarm we wszystkich krajach na kuli ziemskiej, ale obecnie są pomijane w codziennym żywieniu na rzecz produktów wysokobiałkowych. Zboża, obok dużej wartości odżywczej, ze względu na wysoką zawartość węglowodanów, krzemu, wapnia i witamin z grupy B mają też działanie oczyszczające organizm ze zbędnych produktów przemiany materii. Najlepsze dla zdrowia są pełne ziarna zbóż, które zawierają dużo błonnika pokarmowego.

W ofercie naszego sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór wszystkich produktów niezbędnych do wszelkiego rodzaju wypieków, zarówno tych słonych, jak i słodkich.  Bez konserwantów, spulchniaczy, barwników, polepszaczy czy innych sztucznych dodatków.

Ekologiczny proszek do pieczenia, BIO cukier waniliowy z prawdziwą mieloną wanilią oraz cała gama mąk, także tych bez glutenu (mąka kokosowa, migdałowa, jaglana, gryczana) - dzięki produktom dostępnym w naszym asortymencie stworzysz nie tylko pyszne, ale także zdrowe potrawy, które dostarczą do Twojej diety wielu cennych składników odżywczych, a w konsekwencji pozwolą utrzymać zbilansowaną dietę, by cieszyć się dobrym zdrowiem i witalnością przez długie lata.

Produkty z naszego asortymentu pomogą Ci przekonać się, że codzienne posiłki mogą być naprawdę ciekawe i smaczne, a przy tym pełnowartościowe i jednocześnie wolne od szkodliwych substancji chemicznych mających negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.