info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Serce

MEGA OKAZJA

Żurawina suszona cięta 1 kg - VIVIO

25,90 zł(149)

Jagody Goji suszone 500g - VIVIO

22,49 zł22,99 zł(15)

Wyniki od 1 do 32 z 41 (strona 1)

Choroby serca i układu krążenia (udary, nadciśnienie, choroba wieńcowa) są główną przyczyną przedwczesnych zgonów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Istnieje wiele złożonych czynników mających wpływ na tę sytuację, jednak prym wśród nich zdecydowanie wiedzie siedzący tryb życia oraz nieprawidłowy sposób żywienia.

Spożywanie żywności wysoko przetworzonej, dieta uboga w nienasycone kwasy tłuszczowe, błonnik, warzywa i owoce - to podstawowe błędy żywieniowe popełniane przez wielu z nas. Warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i częściej sięgać po produkty naturalne, nieprzetworzone, obfitujące w witaminy i mikroelementy które na co dzień będą wspomagać pracę serca i układu krążenia. Lekarze jako profilaktykę chorób serca, zalecają jedzenie pomidorów (zwłaszcza tych już przetworzonych) i jabłek i orzechów. Orzechy zawierają m.in. cenne kwasy omega-3, magnez, kwas foliowy i witaminę E. Wszystkie te składniki chronią nasz układ krążenia. Do tego w różnych odmianach orzechów znajdziemy argininę – aminokwas, który jest odpowiedzialny za produkcję obniżającego ciśnienie tętnicze tlenku azotu. Nie zapominajmy też o zawartym w orzechach magnezie, bez którego nasze serce w ogóle nie byłoby w stanie pracować.

Natomiast w naszym sklepie znajdziesz: siemię lniane, jagody goji, pyłek pszczeli, miody prosto z polskich pasiek oraz wszelkiego rodzaju orzechy - produkty, które zatroszczą się o Twoje serce poprzez dostarczenie odpowiednich składników odżywczych do organizmu, a co za tym idzie skutecznie pomogą cieszyć się zdrowiem i witalnością przez długie lata.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.