DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH PRODUKÓW    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Pasty do zębów

Zdrowe zęby wymagają przestrzegania kilku zasad higieny jamy ustnej. W statystykach dotyczących chorób zębów jesteśmy w niechlubnej czołówce Europy. Przeciętny dorosły Polak ma 13 zębów zaatakowanych przez próchnicę. A przecież tak niewiele trzeba, by mieć zdrowe zęby. Zwalczanie płytki nazębnej stanowi podstawę zapobiegania chorobom przyzębia oraz próchnicy zębów i leczenia już istniejących chorób. Potrzebujemy do tego porządnej szczoteczki i dobrej pasty do zębów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz: pasty do zębów dla dzieci, pasty bez fluoru, z aloesem oraz szczoteczki bambusowe - wszystko niezbędne do prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej.

Dlaczego bambusowa szczoteczka? Ponieważ jest przyjazna środowisku. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Ponadto, produkuje znacznie więcej tlenu oraz wiąże więcej dwutlenku niż drzewa. Plantacje bambusa nie wymagają nawożenia ani pestycydów. Jest on materiałem bardzo twardym i wytrzymałym przez co wykonane z niego przedmioty charakteryzuje duża trwałość. Co więcej roślina ta zawiera własny, naturalny środek antybakteryjny. W kontakcie ze śliną bambusowa szczoteczka pomaga redukować bakterie obecne w jamie ustnej.

Szczotkuj zęby co najmniej 2 razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku. Jedz dużo warzyw i owoców - przyczyni się to do zdrowia Twoich dziąseł i zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naturalnych kosmetyków na cosdlazdrowia.pl. Kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, skóry całego ciała oraz  świetne olejki kosmetyczne i inne surowce kosmetyczne o szerokim zastosowaniu.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.