DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Czekolady

Czekolada gorzka

Czekolada to bez wątpienia jedna z naszych ulubionych przekąsek. Sięgamy po nią wtedy, gdy pragniemy się pocieszyć lub zwyczajnie zaznać odrobiny przyjemności. Warto jednak wiedzieć, że czekolada gorzka to coś znacznie więcej niż zwykły smakołyk. Jest ona źródłem cennych witamin i minerałów, które korzystnie oddziałują na nasze zdrowie oraz codzienne samopoczucie. Ponadto, czekolada gorzka jest źródłem przeciwutleniaczy, które zwalczają szkodliwy wpływ wolnych rodników, a tym samym spowalniają procesy starzenia się skóry.

Czekolada bez cukru

Czekolada bez cukru to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szczególnie dbają o swoje zdrowie oraz szczupły wygląd sylwetki. Mimo, iż jest ona w stanie dostarczyć do naszego organizmu sporą ilość kalorii, nie wpływa niekorzystnie na metabolizm, ani proces przemiany tłuszczów. Co więcej, włączenie czekolady bez cukru do zrównoważonej diety oraz aktywnego stylu życia może poprawiać nasze samopoczucie w trakcie procesu odchudzania. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i już dziś zapoznaj się z wyjątkową selekcją czekolad dostępnych na naszej stronie internetowej.

Czekolada RED

Czekolada RED to prawdziwa gratka dla osób, które pragną posmakować odrobiny przyjemności, bez obaw o nadmiar zbędnych kalorii. Ten unikalny produkt charakteryzuje się nie tylko wyrafinowanym smakiem, ale przede wszystkim obniżoną wartością energetyczną. Warto jednak wiedzieć, że czekolada RED mimo zmniejszonej ilości kalorii w swoim składzie, nie różni się w smaku od tradycyjnych czekolad. Dlatego też, niniejszy produkt jest świetnym rozwiązaniem w przypadku tych osób, dla których przygoda z jedzeniem czekolady nie kończy się na jednej kostce.

Czekolada z orzechami

Czekolada z orzechami dostępna w naszym sklepie to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają łączyć przyjemne z pożytecznym. Należy bowiem pamiętać, że orzechy są nie tylko smacznie i chrupiące, ale także pełne wartościowych składników odżywczych, wśród których na szczególną uwagę zasługuje magnez oraz witaminy z grupy B, niezbędne dla prawidłowej czynności układu nerwowego człowieka. Pamiętaj jednak, że czekolada z orzechami jest w stanie dostarczyć do Twojego organizmu sporą dawkę energii. Dlatego też, nie spożywaj jej w nadmiernych ilościach, a jedynie delektuj się jej smakiem kostka po kostce.