DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Energię

Stres, przemęczenie, zbyt mała ilość snu, szybkie tempo życia, długi czas spędzony przed ekranami urządzeń elektronicznych, nieregularne posiłki, nie pozwalanie sobie na odpoczynek - wszystkie te czynniki przyczyniają się do spadku energii. Często w efekcie przekłada się to na kłopoty ze snem, koncentracją i brakiem siły na podejmowanie codziennych wyzwań.

Czego potrzebuje nasz mózg w sytuacjach skrajnego zmęczenia? Przede wszystkim paliwa w postaci złożonych węglowodanów, a dodatkowo zdrowych kwasów tłuszczowych i białek (wszystko to najlepiej z naturalnych źródeł). Niestety, kiedy jesteśmy bardzo zmęczeni, nasza energia gwałtownie spadła, trudno podjąć racjonalne decyzje. Często łapiemy coś w pośpiechu z półek w supermarketach lub restauracjach typu fast-food, ale to tylko bardziej pogarsza nasz stan. Szybko podnosi nam się cukier, stajemy się bardzo senni, dostarczamy sobie niezdrowych nasyconych tłuszczów i pustych kalorii.

Zadbaj aby w Twojej kuchni, oprócz węglowodanów w formie pełnowartościowych zbóż, zdrowych roślinnych tłuszczów oraz białka (np. nabiał, warzywa strączkowe), znalazły się spirulina, chlorella, witamina D3, żeń-szeń, jagody acai, młody jęczmień, guarana, ashwaganda i inne produkty z oferty naszego sklepu, które działają jak "zastrzyk energii", dostarczają dużych ilości składników odżywczych i pobudzają organizm do działania.

Pamiętajmy również, że każdy rodzaj aktywności fizycznej obniża poziom stresu. Bardzo dobrym sposobem są ćwiczenia aerobowe, które nie tylko poprawiają krążenie krwi, ale przyczyniają się do wzrostu endorfin, odpowiedzialnych za dobry nastrój.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.