info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Inne kosmetyki naturalne

Żel z kasztanowca i liści winogron na bóle i obrzęki, pomadki ochronne, deo kryształ czy bambusowe patyczki higieniczne - wszystko to i wiele innych naturalnych, przyjaznych naszej skórze i środowisku produktów kosmetycznych znajdziesz właśnie tutaj.

Kosmetyki naturalne wytwarzane są z surowców występujących w naturze – z roślin i minerałów. Niekiedy w kosmetykach naturalnych mogą występować substancje pochodzenia zwierzęcego. Istotne jest jednak, aby składniki te pozyskiwane były w odpowiedni sposób – bez szkody dla zwierząt.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki naturalne? Z co najmniej kilku powodów. Kosmetyki naturalne nie mają, a przynajmniej nie powinny mieć, w swoim składzie substancji ropopochodnych, GMO, silikonów, syntetycznych barwników, sztucznych substancje zapachowych czy parabenów. Są skuteczne, bezpieczne i mają doskonale właściwości pielęgnujące.

Sprawdź również naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy, skóry całego ciała, produkty do higieny jamy ustnej i świetne olejki kosmetyczne o szerokim zastosowaniu.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.