info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne to produkty niezastąpione w aromaterapii. Wytwarzane są one wyłącznie z surowców roślinnych, są więc produktami w 100% naturalnymi. W zależności od pochodzenia różnią się one między sobą nie tylko zapachem, ale także składem, właściwościami i działaniem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości olejków eterycznych, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Świetnie sprawdzą się one nie tylko jako produkty do aromaterapii, ale także jako dodatek do innych kosmetyków, tj. kremy, balsamy czy płyny do kąpieli. Ich regularne stosowanie ukoi zmysły, poprawi nastrój oraz przyczyni się do poprawy ogólnej kondycji całego organizmu. Przekonaj się, jaka siła drzemie w naturze.

Jakie siły drzemią w naszych olejkach? oto niektóre z nich:

Olejek cytrynowy ma wiele zastosowań. Składniki zawarte w olejku cytrynowym sprawiają, że produkt działa oczyszczająco, ściągająco, uspokajająco, przeciwbólowo i odżywczo na organizm. Ponieważ olejek działa odkażająco można używać go do dezynfekcji pomieszczeń, np. dodając kilka kropli do wody, którą myjemy podłogi lub rozcieńczony rozpylać w mieszkaniu.

Olejek lawendowy jest jednym z bardzo niewielu, które można stosować bezpośrednio na skórę, bez konieczności rozcieńczenia.W lecznictwie naturalnym używany do wcierania w bólach mięśniowych, stawowych, a także na miejsca stłuczone. W formie inhalacji używany jest przy nieżycie nosa, zapaleniu krtani i płuc. Przyjemny aromat lawendy poprawia również koncentrację i pomaga w nauce.

Olejek oregano jest znakomitym środkiem odkażającym; jest rozgrzewający, osuszający, aromatyczny i ostry. Stosuje się go w leczeniu przeziębień i grypy, drożdżyc, grzybic, bólów mięśniowych. Jest stosowany również w walce z pasożytami. Przy chorobach dolnych i górnych dróg oddechowych może być stosowany wewnętrznie, zawsze rozcieńczony w wodzie, soku lub oliwie oraz poprzez inhalacje. Przy schorzeniach zewnętrznych, np. trądziku, łuszczycy, łupieżu, użądleniach czy grzybicach stóp można wcierać olejek z oregano w zmienione chorobowo miejsca, jak również go spożywać.

Naturalny olejek pomarańczowy ma słodki zapach świeżej pomarańczy. Ze względu na swoje właściwości uspokajające, harmonizujące i stabilizujące układ nerwowy jest szczególnie ceniony w aromatoterapii. Działa przeciwkurczowo, uspokajająco, przeciwzapalnie.

Sprawdź całą ofertę naszych olejków eterycznych - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.