DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Porady dietetyka

Zrzucanie zbędnych kilogramów nie należy do prostych spraw. Wiele osób nie wie, jak schudnąć w bezpieczny i racjonalny sposób. Skuteczne odchudzanie jest możliwe, ale by stało się faktem, należy zasięgnąć opinii specjalisty.

porady dietetyka


Specjalista od żywienia pomoże ustalić dietę i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat jedzenia. Aby kuracja odchudzająca była skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu, ponieważ zapotrzebowanie kaloryczne jest inne dla każdego. Dlatego też dieta jest w dużej mierze sprawą indywidualną.
Jakie porady dietetyczne warto wziąć pod uwagę podczas odchudzania?
Decydując się na utratę wagi, należy zachować zdrowy rozsądek i nie popaść w przesadę. Kilogramy można zrzucić szybko dzięki restrykcyjnej diecie i jeszcze szybciej przybrać na wadze po powrocie do dawnych nawyków żywieniowych.
W tym celu warto skorzystać z pomocy dietetyka, który nie tylko dopasuje odpowiedni plan żywieniowy, ale przede wszystkim nauczy nas prawidłowych zasad odżywiania. Wskazówki eksperta są również istotne po zakończeniu kuracji, kiedy niezbędne jest utrzymanie efektów diety i uniknięcie tzw. jo-jo.

porady dietetyka

Dzisiaj, gdy otyłość stała się powszechną chorobą, a odchudzanie stanowi jej leczenie, sami nie poradzimy sobie w walce z tą przypadłością.

Nasz dietetyk – Sylwia Witek - przygotuje dla ciebie szereg wskazówek dotyczących, zdrowego odżywiania. Pomoże dopasować Ci prawidłowe nawyki żywieniowe do aktywności fizycznej, stanu zdrowia i trybu dnia. W poradach dietetycznych znajdziesz informacje jak zdrowo się odżywiać i jakich produktów unikać. Znajdziesz tu odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie dotyczące twojej diety. Korzystając z porad naszego eksperta na pewno uzyskasz satysfakcjonujące odpowiedzi na często trudne, wstydliwe dolegliwości. Jest otwarty na twoje problemy.

Z dietetykiem skontaktować się można pod adresem info@cosdlazdrowia.pl

 

dyplom