TYLKO DZIŚ! NAWET -40ZŁ NA ZAKUPY    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Rodzaj produktu
Producent

Pestki, ziarna

Sortowanie:

HIT SPRZEDAŻY-27%witamina C 1000g , cena witaminy C, witamina C sklep internetowy, szybka dostawa,Sprawdź
MEGA OKAZJA

1000g Witamina C (kwas L-askorbinowy) - VIVIO

24,90 zł33,99 zł(98)

HIT SPRZEDAŻY-9%Erytrytol (erytrythol) 1000g , cena erytrolu, erytrol sklep internetowy, Sprawdź
MEGA OKAZJA

Erytrytol (erythrythol) 1000g - VIVIO

19,99 zł21,99 zł(55)

HIT SPRZEDAŻYOlejek Magia Świąt 10mlSprawdź
MEGA OKAZJA

Sezam łuskany 1000g - VIVIO

20,80 zł22,39 zł(33)

Wyniki od 1 do 17 z 17 (strona 1)

Pestki i ziarna stanowią ważny element codziennej diety człowieka. Są one źródłem cennych składników odżywczych, w tym witamin i minerałów. Ponadto, pestki oraz ziarna zbóż zawierają w sobie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (w tym kwasy tłuszczowe z grupy omega-3), które odgrywają główną rolę w utrzymywaniu prawidłowej czynności układu krążenia, układu nerwowego, a także immunologicznego. Dlatego też, pestki i ziarna powinny stanowić nieodłączny element zrównoważonego jadłospisu. A co jeszcze warto wiedzieć na temat niezwykłych pestek i ziaren dostępnych w sklepie cosdlazdrowia.pl?

Pestki moreli i ich niesamowite właściwości

Pestki moreli są doskonałe w smaku. Można spożywać je samodzielnie, jak również w formie dodatku do jogurtu, ciasteczek zbożowych oraz domowych deserów lodowych. Co ciekawe, pestki moreli i ich niesamowite właściwości zyskały ogromną sympatię włoskich cukierników. Albowiem to właśnie z nich wypiekane są wyjątkowe ciasteczka o nazwie amaretti. Pestki moreli i ich wyjątkowe właściwości zdrowotne znalazły także szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej oraz kosmetyce. Okazuje się bowiem, że doskonale wpływają na nawilżenie, a także skuteczną regenerację skóry. Co ciekawe, zawarta w morelach amigdalina może hamować proces namnażania komórek nowotworowych, a także zwalczać bakterie rozwijające się w obrębie jamy ustnej. Warto jednak wiedzieć, że ze względu na wysokie stężenie amigdaliny w swoim składzie, pestki moreli należy spożywać jedynie w niewielkich ilościach.

Najpopularniejsze pestki i ziarna: Słonecznik, Dynia, Sezam

Pestki i ziarna zbóż są łatwo dostępne. Nie zmienia to jednak faktu, iż stanowią one prawdziwą skarbnicę cennych dla zdrowia składników odżywczych. Wśród najpopularniejszych rodzajów pestek i ziaren dostępnych w sklepie cosdlazdrowia.pl wyróżnia się:

  • Pestki słonecznika – stanowiące bogate źródło witaminy E, która uznawana jest za źródło młodości;
  • Pestki dyni – które zawierają w sobie duże ilości magnezu, a także witaminy A, która korzystnie wpływa nie tylko na kondycję skóry, ale także zdrowie naszych oczu;
  • Sezam – będący źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także błonnika pokarmowego, który jest niezbędny dla prawidłowej czynności układu pokarmowego.

A Ty na jakie pestki i ziarna masz ochotę? Zapoznaj się z ofertą produktów marki VIVIO i dokonaj wyboru już dziś.