info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. - Aliness

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. Aliness

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. - Aliness

47,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
Aliness

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. Aliness - Skład

Składniki: woda, substancja wiążąca (glicerol), emulgator (lecytyna (słonecznikowa, non-gmo), kurkumina (curcuma longa - ekstrakt standaryzowany  na 95% kurkuminoidów), estry etylowe kwasów tłuszczowych (kwas alfa-linolenowy, kwas linolowy, kwas oleinowy) - bioestry omega 3-6-9 - nnkt* pochodzenia roślinnego, witamina e (octan dl-alfa-tokoferylu), regulator kwasowości (cytrynian monosodowy).

 

Składniki1 kapsułka2 kapsułki (porcja dzienna)
Curcumin C3 complex® (ekstrakt z ostryżu długiego ( 95% kurkuminy)500 mg1000 mg
Ekstrakt z czarnego pieprzu (95% piperyny )5 mg10 mg


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. Aliness - Zastosowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki w trakcie posiłku.

 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy styl życia.

 

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Chronić przed światłem.

 

Curcumin C3 complex PLUS 60kaps. Aliness - Opis produktu

Curcumin C3 Complex Plus firmy Aliness jest suplementem diety w formie kapsułek, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w kurkuminę wykazującą wszechstronne pozytywne działanie na prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

 

Kurkuma jest jedną z najbardziej cenionych roślin na świecie. Pochodzi z subkontynentu indyjskiego, gdzie używana była od tysięcy lat jako przyprawa i zioło lecznicze. Dziś jest stosowana na całym świecie jako suplement diety, przyprawa, naturalny środek spożywczy, a nawet jako składnik kosmetyczny.

 

Składniki suplementu:

Curcumin C3 Complex® to klinicznie przebadana i posiadająca patent kompozycja "Bioprotectant", zawierająca trzy związki chemiczne z grupy kurkuminoidów: Curcumina, Demetoxycurcumina (DMC) i Bisdemethoxycurcumina (BDMC) pochodzących z kurkumy.

Preparat Curcumin C3 Complex® zawiera także Piperynę, która w znacznym stopniu podnosi skuteczność działania kurkuminoidów.

 

Kapsułki odpowiednie dla wegan.