Jagody acai 50g (100 kapsułek) 1000mg

Zobacz opinie

Cena: 19,90 zł
  • Wybierz produkt najwyższej jakości
  • Możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni
  • Fachowa obsługa i profesjonalna pomoc
Za zakup tego produktu otrzymasz:
20 PUNKTÓW w Programie Lojalnościowym
Ilość:+-
Transport: GRATIS
(przy zamówieniu powyżej 199zł)
Wysyłka do: 48 godzin
Formy dostawy:  sprawdź
Skład

Opakowanie zawiera 100 kapsułek.

Składniki: Ekstrakt z jagód acai - Euterpe oleracea (5:1) 200 mg – równoważnik 1000 mg acai, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, żelatyna – otoczka kapsułki.

Ekstrakt z jagód acai:
Wartość w porcji tj.: 3 kapsułkach: 600 mg – równoważnik 3000 mg acai
Wartość w jednej dziennej porcji tj.: 6 kapsułkach: 1200 mg – równoważnik 6000 mg acai


Stosowanie

Zaleca się spożywać 3 do 6 kapsułek dziennie tj.: 1-2 kapsułki trzy razy dziennie , przyjmować w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zaleca się kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Może zawierać śladowe ilości glutenu – na terenie zakładu są pakowane soja, orzechy, gorczyca i produkty zawierające glutenOpinie o produkcie: Jagody acai 50g (100 kapsułek) 1000mg
Zweryfikowany recenzent
Co jest Zweryfikowany recenzent
Zweryfikowany recenzent to osoba, która potwierdziła adres e-mail lub połączyła się za pomocą serwisu społecznościowego z naszym sklepem, zapewniając większą przejrzystość i prawdziwość opinii.