PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Herbal Candy 50g - Herbal Med

Herbal Candy 50g Herbal Med

Herbal Candy 50g - Herbal Med

37,90 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 3 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Herbal Candy 50g - Herbal Med - Skład

Skład: Substancje słodzące (sorbitole, ksylitol, glikozydy stewiolowe ze stewii), sole magnezowe kwasu cytrynowego, mielone goździki (2,2%), mentol (1,5%), mielona moringa, mielony imbir (0,8%), krzemionka.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100g PRODUKTU

Wartość energetyczna – 1030 kJ / 247 kcal;

Tłuszcze – 0 g: w tym nasycone kwasy tłuszczowe – 0 g;

Węglowodany – 95,0 g: w tym cukry – 0 g;

Błonnik – 2,6 g;

Białko – 0,6 g;

Sól – 0,05 g.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Herbal Candy 50g - Herbal Med - Zastosowanie

Herbal Candy to pastylki do ssania stworzone na bazie naturalnych składników o działaniu prozdrowotnym. Stanowią one doskonałe uzupełnienie zrównoważonej diety i aktywnego stylu życia. Po pastylki Herbal Candy warto sięgać wtedy, gdy:

  • Pragniemy w zaledwie kilka chwil odświeżyć nasz oddech;
  • Dokucza nam uczucie zatkanych zatok;
  • Towarzyszą nam problemy trawienne.

Dzięki zawartym w swoim składzie naturalnym substancjom, pastylki Herbal Candy mogą przyczynić się do udrożnienia nosa i zatok, a także do skutecznego odświeżenia oddechu.

UWAGA! Produkt marki Herbal Med nie powinien spożywany być w nadmiernych ilościach. Ze względu na zawartość ksylitolu, może on wykazywać działanie przeczyszczające.

Warunki przechowywania: Produkt należy przechowywać z suchym miejscy, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych i poza zasięgiem dzieci. Produkt wykazuje właściwości higroskopijne. W warunkach niskiej temperatury i wysokiej wilgotności może dochodzić do wytrącania się na nich kryształków mentolu. W takiej sytuacji, przed planowanym spożyciem pastylek, należy mocno wstrząsnąć opakowaniem. Pamiętaj o tym, aby spożyć pastylki Herbal Candy przed upływem terminu zdatności do spożycia, który został podany na opakowaniu produktu.

Herbal Candy 50g - Herbal Med - Opis produktu

Herbal Candy to niezwykły produkt, który został stworzony z wyselekcjonowanych, naturalnych składników wykazujących działanie prozdrowotne. W produkcie marki Herbal Med znajdziesz między innymi:

  • Mielony imbir, którego wprowadzenie do zrównoważonej diety sprzyja utrzymywaniu prawidłowej kondycji układu krwionośnego, a także wspomaga leczenie zakażeń w obrębie górnych dróg oddechowych. Dodatkowo, imbir znany jest ze swoich właściwości odpowiedzialnych za usprawnienie procesów trawiennych;
  • Mielone goździki, które nie tylko skutecznie wspierają nasz układ odpornościowy, ale także wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego;
  • Mentol skutecznie odświeżający oddech;
  • Mieloną moringę (Moringa Oleifera) sprzyjającą utrzymywaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi;
  • Ksylitol wykazujący działanie przeciwbakteryjne, a także sprzyjający wzmocnieniu mineralizacji w obrębie szkliwa zębowego.

W produkcie Herbal Candy dostępnym w sklepie cosdlazdrowia.pl znajdziesz 50 niewielkich pastylek o przyjemnym smaku i szerokim działaniu prozdrowotnym.