info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Pakujemy EKO

     Chcemy abyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Nasza firma jest ściśle związana z branżą kurierską dlatego ciągle udoskonalamy sposób pakowania naszych przesyłek. Do pakowania zamówień używamy sztywnych kartonowych pudełek. A do ich wypełniania i zabezpieczenia produktów w środku wykorzystujemy odpowiedni materiał amortyzujący. Paczkę oklejamy specjalną wytrzymałą taśmą a etykieta z Twoim adresem jest zawsze czytelna dla kuriera.

Dokładamy wszelkich starań, by podnieść jakość naszej pracy i wyeliminować błędy. Jednak jesteśmy tylko (i aż) ludźmi, dlatego pomyłki mogą się zdarzyć. Jeśli zauważysz niezgodność w swoim zamówieniu proszę skontaktuj się z nami. Postaramy się wyjaśnić sprawę w jak najszybciej możliwym czasie. Zamówienia są pakowane pod nadzorem kamer i każde zgłoszenie konsultujemy z kierownikiem magazynu i magazynierem, który pakował Twoje zamówienie.

     Nasz internetowy sklep cosdlazdrowia.pl to nie tylko miejsce zakupów, ale też społeczność dla której troska o zdrowie swoje i naszej planety jest bardzo ważne. Z tego względu cały czas szukamy nowych i ekologicznych rozwiązań w pakowaniu i wysyłaniu zamówień. Zależy nam na tym aby ograniczyć ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminację surowców szkodliwych dla środowiska. Poniżej przedstawiay Ci nasze EKO rozwiązania:

EKO pakowanie

Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zapakowanie w sposób EKOlogiczny, czyli                                z maksymalnym ograniczeniem plastiku, wystarczy że podczas składania zamówienia zaznaczysz okienko: „Chcę EKO pakowanie przesyłki” . Wtedy do zabezpieczenia produktów w środku użyjemy wypełniacza z tektury,  papieru, specjalnych kartonowych osłonek na słoiki lub skropaku.
Czym jest skropak? Potocznie nazywa się je chrupkami, ponieważ swoim wyglądem przypominają chrupki kukurydziane. Te używane przez nas nie nadają się do spożycia, ale są w 100% biodegradowalne. Wystarczy że spłuczesz je w toalecie, albo rozpuścisz w wodzie, którą wykorzystasz do podlewania roślin w domu.

Ale to nie koniec EKO zmian! W trosce o środowisko stale szukamy nowych rozwiązań.

Przyłącz się do nas i zrób z nami coś dla planety!