TANI TYDZIEŃ! 8% RABATU Z KODEM: TANIO    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

O Sklepie

   W sklepie cosdlazdrowia.pl zajmujemy się internetową sprzedażą zdrowych, nieprzetworzonych produktów pomocnych w utrzymaniu zbilansowanej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. bakalie, przyprawy, oleje, herbaty, suplementy diety, surowce kosmetyczne oraz akcesoria kuchenne czy sprzęt sportowy. Dbamy także o ciągłe poszerzanie naszego asortymentu z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnych, konkurencyjnych cen. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zapewniamy dogodny dostęp do zdrowej żywności jak największej liczbie osób. Aby pomóc w wyszukiwaniu produktów stworzyliśmy specjalnie strefy produktowe np. strefa wypieków czy strefa kawosza. Wszystko po to aby ułatwić Ci wyszukiwanie produktów i podpowiadać podobne artykuły. Jedną z naszych ostatnio utworzonych stref są Smaki Podkarpacia z produktami z naszego regionu, które będziemy chcieli na bieżąco poszerzać.

   W trosce o środowisko skupiamy sie na ograniczeniu ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminacji szkodliwych surowców. Jednym z takich działań jest wprowadzenie do sprzedaży produktów z linii ZERO WASTE pakowanych w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu. Przy zakupie możesz zdecydować, czy Twoje zamówienie ma zostać zapakowane w sposób EKO - czyli bez użycia plastiku. W ubiegłym roku dołączyliśmy do akcji Fundacji Las na Zawsze, dzięki której razem z Twoją pomocą dbamy o płuca naszej ziemi, sadząc las.

   Sklep cosdlazdrowia.pl to jednak nie tylko miejsce zakupów, ale przede wszystkim społeczność, której celem jest zmiana nawyków żywieniowych i zdrowy stylu życia.
Sprawdź jakie opinie o nas piszą ludzie podobni do Ciebie – TUTAJ.

   Posiadamy własną markę produktów zdrowej żywności – VIVIO, która oferuje wiele BESTSELLERÓW w korzystnych i przystępnych cenach dla każdego.

   Aby być na bieżąco z wydarzeniami z naszej codziennej działalności zachęcamy do zaobserwowania nas w mediach społecznościowych.