DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Przyprawa do grilla GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

O Sklepie

   Witaj w cosdlazdrowia.pl, sklepie internetowym który dedykowany jest zdrowej żywności i produktom wspierającym holistyczne podejście do zdrowia. Naszą misją jest inspirowanie do zdrowia, pokazanie, że zdrowo = smacznie. Jesteśmy zdania, że małe zmiany przynoszą duże efekty, dlatego stawiamy na proste, szybkie rozwiązania, które pozwolą zadbać Ci o zdrowie i oszczędzić czas.

Zajmujemy się internetową sprzedażą zdrowych, nieprzetworzonych produktów pomocnych w utrzymaniu zbilansowanej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia. W asortymencie sklepu znajdziesz m.in. orzechy, bakalie, mąki, cukry i słodziki, nasiona, przyprawy i kremy orzechowe.

W cosdlazdrowia.pl znajdziecie również produkty naszej marki fivio z której jesteśmy szczególnie dumni. Fivio to produkty spożywcze, które są bestsellerami w naszym sklepie.

Ponadto, robiąc zakupy na cosdlazdrowia.pl możesz cieszyć się wygodną dostawą pod drzwi, bez wychodzenia z domu. Dołącz do naszej społeczności, która stara się każdego dnia wprowadzać zdrowe nawyki z naszą małą pomocą.