O Sklepie

Sklep cosdlazdrowia.pl zajmuje się internetową sprzedażą zdrowych, nieprzetworzonych produktów pomocnych w utrzymaniu zbilansowanej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia. W asortymencie sklepu znajdziesz produkty z najdalszych zakątków świata pochodzące od sprawdzonych, uznanych dostawców. Prowadzimy sprzedaż żywności ekologicznej, suplementów diety, witamin i minerałów, ziół i przypraw, bakalii, pestek i ziaren, olejów, herbaty i kawy, superfoods a także naturalnych kosmetyków czy ekologicznych środków czystości. Dbamy także o ciągłe poszerzanie naszego asortymentu z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnych, konkurencyjnych cen, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewnić dogodny dostęp do zdrowej żywności jak największej liczbie osób.

W trosce o środowisko nasze surowce i produkty sprowadzamy tylko ze sprawdzonych źródeł. Skupiamy sie także na ograniczeniu ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminacji surowców szkodliwych dla środowiska. Jednym z takich działań jest zastąpienie dotychczas stosowanej folii bąbelkowej papierowym wypełniaczem zabezpieczającym produkty podczas transportu. Prowadzimy także sprzedaż produktów z linii ZERO WASTE pakowanych w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu.

Sklep cosdlazrowia.pl to jednak nie tylko miejsce zakupów, ale przede wszystkim społeczność osób, których celem jest zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia w celu zachowania dobrego samopoczucia na długie lata.