info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

BIO Młody jęczmień 100g - VIBIO

(3)
Młody zielony jęczmień ekologiczny, Bio, Organiczny jęczmień 100g

BIO Młody jęczmień 100g - VIBIO

(3)

12,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
Nowa ZelandiaVIBIO

- Skład

SKŁAD: BIO młody jęczmień

„Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

(8 400 kJ/2 000 kcal)”.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Młody jęczmień można stosować jako dodatek podnoszący wartość odżywczą wielu potraw, np. koktajli, owsianek, musli, soków, sałatek czy zup.

 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowania dobrej kondycji.

 

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

- Opis produktu

Młody jęczmień jest bogatym źródłem witamin z grupy B, żelaza, wapnia, magnezu i cynku. Młody jęczmień zawiera również chlorofil - barwnik, który występuje w zielonych roślinach, w niektórych gatunkach alg oraz w bakteriach fotosyntetyzujących. Nadaje roślinom, głównie liściom, charakterystyczny zielony kolor. W naszym organizmie łączy się z żelazem i bierze udział w produkcji hemoglobiny, odgrywając tym samym istotną rolę w pracy serca, mięśni i nerwów.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.