info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: VIBIO

VIBIO - producent żywności ekologicznej i BIO. Marka ViBio powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnego rynku. Promuje i upowszechnia zdrowy sposób odżywiania, oparty na wysokich jakościowo i naturalnych produktach. Jak zapewniają właściciele - żywność znajdująca się w ofercie sklepu została wyprodukowana w trosce o stan zdrowia konsumentów oraz z dbałością o ochronę środowiska.

Kasze, mąki, bakalie, oleje, syropy, cukry, herbaty EKO... wszystko to znajdziesz pod marką Vibio. Najczęściej wybieranymi produktami spośród wszystkich ekologicznych artykułów są napoje pochodzenia naturalnego. Dlatego też pod szyldem Vibio ważne miejsce zajmuje linia BIO SOKÓW. Oferta Vibio jest stale poszerzana o funkcjonalną żywność organiczną.

Żywność ekologiczna Vibio jest objęta kontrolą w trakcie całego procesu produkcji. Jej wytwarzanie odbywa się z uwzględnieniem ochrony środowiska naturalnego, jest wolna od GMO i nawozów syntetycznych. To propozycja skierowana zwłaszcza do osób ceniących zdrowy styl życia i zwracających na co dzień uwagę na stan swojego zdrowia.

Sięgając po produkty marki Vibio - masz pewność, że wybierasz zdrowie i ekologię. 
Zapraszamy!