info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g - Klimuszko

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g, zioła Klimuszko, cena, skład

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g - Klimuszko

14,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 299,80 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g - skład

Składniki mieszanki: suszone zioła: ziele karczocha, bulwa cebuli, ziele mięty, siemię lniane, ziele poziomki, liść zielonej hebraty.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g - Zastosowanie

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu Klimuszko zaleca się spożywać dwa razy dziennie. Porcja produktu to 1 saszetka zalana 200 ml wrzątku. Produkt nie nadaje się dla osób poniżej 12. roku życia. Zioła zawarte w herbatce mogą wywoływać reakcje alergiczne.

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu 40g - Opis produktu

Dlaczego prawidłowy poziom cholesterolu jest taki ważny?

Cholesterol to związek z punktu widzenia chemicznego zaliczany do lipidów. W organizmie pełni niezwykle istotne funkcje. Jego pochodne stanowią element błon komórkowych wszystkich komórek ciała. Jest również prekursorem do syntezy hormonów steroidowych oraz kwasów żółciowych.

Znaczna część niezbędnego dla organizmu cholesterolu syntetyzowana jest naturalnie w wątrobie, jelitach i skórze. Jego cząsteczki są następnie transportowane we krwi do odpowiednich rejonów ciała w postaci związanej z białkami. Znaczna podaż cholesterolu w diecie nie jest konieczna, aby zaspokoić potrzeby organizmu, gdyż dużą część wątroba wytwarza sama. Niestety większość lubianych przez nas produktów zawiera niemałe ilości tego związku. Spożywanie ich w dużych ilościach skutkuje znacznym wzrostem poziomu cholesterolu w osoczu krwi, a w efekcie do hipercholesterolemii.

Liczne badania wskazują, że wzrost poziomu lipidów we krwi skutkuje występowaniem wielu chorób cywilizacyjnych związanych z funkcjonowanie układu krążenia. Należą do nich m.in. miażdżyca, choroba wieńcowa i zawał serca.

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu - naturalne wsparcie organizmu

Zioła wspomagające prawidłowy poziom cholesterolu Klimuszko to specjalnie skomponowana mieszanka naturalnych ziół, które wspierają utrzymanie równowagi lipidowej w organizmie. Składa się ona jedynie z surowców pochodzenia roślinnego, które w łagodny sposób wpływają na funkcjonowanie wielu narządów. Zioła regulują m.in. pracę wątroby, trzustki oraz jelit, tak aby kompleksowo wpływać na organizm.

Suplementacja ziołami Klimuszko powinna być połączona z odpowiednią dietą. Zaleca się ograniczenie tłuszczów w diecie, zwłaszcza tych zawierających kwasy tłuszczowe nasycone. Warto zrezygnować z potraw smażonych oraz tłustego mięsa.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów