DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR

%Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR

Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR

Cena regularna: 9,99 zł
8,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Zestaw szczypiec - skład

Zestaw szczypiec - Opis produktu

Zestawu 3 szczypiec plastikowych po prostu nie może zabraknąć w twojej kuchni. Dzięki nim z łatwością przewrócisz na drugą stronę na patelni placki, omlet, warzywa albo mięso. Szczypce są minimalistyczne, mają prostą budowę, przez co są niezawodne – nie ma się w nich co zepsuć.

 

Odporne tworzywo sztuczne, z którego są wykonane, jest dopuszczone do kontaktu z żywnością. Poza tym nie stopi się od gorącego jedzenia. Po użyciu łatwo i higienicznie umyjesz je ręcznie albo w zmywarce – bez uciążliwego szorowania.

 

Trzy rozmiary szczypiec plastikowych pozwalają używać ich do różnorodnych potraw, nawet do dekorowania gotowych dań na talerzu. Czarna, prosta konstrukcja jest bardzo estetyczna i pasuje do każdej kuchni.

 

Mocny chwyt nie pozwoli wymknąć się żadnemu kawałkowi jedzenia i zabezpieczy cię przed oparzeniem się rozgrzanym tłuszczem. Ten sprzęt to twój niezbędny pomocnik. Czasami takiej najprostszej rzeczy brakuje najbardziej – szczypce ułatwią i przyśpieszą gotowanie, a ty zyskasz czas na inne sprawy.

 

Opinie klientów