info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
ZDROWE SŁODKOŚCI - EBOOK
ZDROWE SŁODKOŚCI - EBOOK

ZDROWE SŁODKOŚCI - EBOOK - VIVIO

19,99 zł
  duża dostępność

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Opis

E-book Zdrowe Słodkości to zbiór 30 przepisów na zdrowe, niskokaloryczne i jednocześnie pyszne desery. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbając o zdrowie i sylwetkę nie chcą rezygnować ze słodyczy. Znajdziesz w nim szybkie i proste w przygotowaniu przepisy na ciasta i serniki, desery w 10 minut, desery bez pieczenia, ciasteczka oraz desery potreningowe. Dodatkowo wskazówki i porady zawarte w e-booku w znacznym stopniu ułatwią wprowadzenie do codziennej diety wielu wartościowych produktów o wyjątkowych odżywczych i prozdrowotnych właściwościach. Z tego względu e-book z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojego życia dobre nawyki żywieniowe i cieszyć się zdrowiem i witalnością przez długie lata.

Ilość stron: 40

Autor: Sylwia Witek

Rok wydania: 2018

NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

Jak ograniczyć cukier i słodycze w diecie?Radzi dietetyk – Sylwia Witek

Słodycze towarzyszą nam od najmłodszych lat. Wiele z nas w dorosłym życiu nie potrafi z nich zrezygnować ani ich ograniczyć. Tymczasem nadmiar cukrów w diecie szkodzi i może prowadzić do rozwoju poważnych chorób. Może to ostatni dzwonek, by o siebie zadbać?

czytaj więcej...