info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Yerba Mate Traditional con Palo 400g - El Pajaro

Yerba Mate El Pajaro Traditional con Palo 400g

Yerba Mate Traditional con Palo 400g - El Pajaro

17,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

- skład

KRAJ POCHODZENIAMARKA
ParagwajEl Pajaro

yerba mate (Ilex Paraguariensis)


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Do naczynia wsypać yerba mate (nieco ponad połowę), zakryć dłonią wierzch i odwrócić do góry nogami. Powoli przewrócić tykwę prawą stroną do góry, tak aby susz ułożył się na ukos. Umieść bombillę (rurkę do picia mate) w pustej przestrzeni i zalać gorącą wodą o temperaturze 70-80 °C.Odczekać 3 minuty. Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

- Opis produktu

Yerba mate jest rośliną znaną od stuleci w Ameryce Południowej. Produkowana jest z liści i gałązek rosnącego w lasach deszczowych ostrokrzewu paragwajskiego. Za jej pierwszych użytkowników uznawani są Indianie z plemienia Guarani.

Yerba mate poprawia metabolizm, obfitość zawartej w niej antyoksydantów (ma ich więcej niż zielona herbata) spowolnia procesy starzenia komórek. Skutecznie postawi na nogi i pobudzi do działania.

Tradycyjna paragwajska yerba mate bez żadnych dodatków smakowych. Opakowanie zawiera 100% mocnej yerba mate.

Elaborada oznacza, że opakowanie zawiera około 65% listków i 35% patyczków. Dobrze wyczuwalny, gorzkawy smak przy każdym zalaniu. Ten sam susz zalewamy wielokrotnie aż do 6 zalań.

Opinie klientów