info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Yerba green mas energia z guaraną 400g

%Yerba green mas energia z guaraną 400g

Yerba green mas energia z guaraną 400g

Cena regularna: 23,99 zł
19,80 zł
Najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
Brazylia- brak -

- Skład

Yerba mate (Ilex paraguariensis) 93%-poch. Brazylia, guarana sproszkowana 2%, mięta, trawa cytrynowa, nagietek, bławatek, aromat.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Sposób parzenia: umieść bombillę w naczyniu, nasypać suszu od 1/3 do 2/3 pojemności naczynia, zalać susz wodą o temp. 75-85 stopnic C. Nie mieszać bombillą. Raz zaparzony susz można ponownie zalewać do 7 razy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

- Materiały video

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.