info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Woreczki strunowe z suwakiem 3L 15 sztuk - PACLAN

Woreczki strunowe z suwakiem 3L/ 15 sztPACLAN

Woreczki strunowe z suwakiem 3L 15 sztuk - PACLAN

8,49 zł
  dostępne: 161 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Woreczki strunowe z suwakiem 3L 15 sztuk - PACLAN - skład

MARKA
PACLAN

Woreczki strunowe z suwakiem 3L 15 sztuk - PACLAN - Opis produktu

Woreczki strunowe z suwakiem 3L - PACLAN to praktyczne rozwiązanie do przechowywania drobnych przedmiotów, żywności, kosmetyków i innych artykułów. Zestaw zawiera 15 woreczków, każdy o pojemności 3 litrów, co zapewnia wystarczającą elastyczność dla różnych potrzeb.

Dzięki praktycznemu suwakowi zamykanie i otwieranie staje się szybkie i wygodne, gwarantując jednocześnie szczelne zamknięcie, które chroni zawartość przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Woreczki PACLAN są niezastąpione w domu, biurze, podczas podróży oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz trwałego i wygodnego rozwiązania do przechowywania.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, woreczki strunowe PACLAN zapewniają trwałość i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Są praktyczne, funkcjonalne i idealne do organizacji różnych przedmiotów.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów