PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Waga łazienkowa analityczna smart z bluetooth

Waga łazienkowa analityczna smart z bluetooth

Waga łazienkowa analityczna smart z bluetooth

39,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 3 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

- Opis produktu

Inteligentna waga łazienkowa z funkcją bluetooth w stylowym czarnym kolorze to urządzenie niezbędne w każdej łazience. Wyposażona w możliwość prowadzenia wielu pomiarów oraz dodatkowe funkcje, które pomagają zachować prawidłową wagę i idealną sylwetkę. Dokładność ważenia do 50 gramów! Waga pokryta hartowanym szkłem o grubości 4 mm oraz z antypoślizgowymi podkładkami.

 

Aplikacja na telefon w języku polskim dostępna do urządzeń Android oraz iOS po zeskanowaniu, łączność telefonu z wagą łazienkową za pomocą Bluetooth.

 

Waga zasilana dwoma bateriami AAA, posiada funkcję oszczędzania baterii - automatyczne włączanie i wyłączanie. Dodatkową funkcją wagi jest pomiar temperatury powietrza w pomieszczeniu.

 

Waga posiada duży, czytelny wyświetlacz.

 

Urządzenie służy do pomiaru: masy ciała, masy mięśniowej, masy tkanki tłuszczowej, zawartości wody w organizmie, masy tkanki kostnej oraz zawartości procentowe wymienionych parametrów oraz posiada funkcję kontroli prawidłowej wagi.

Dodatkowe funkcje urządzenia to: pomiar BMI, BMR - dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, kontrola postępów, wewnętrzną pamięć, która pozwala na analizę wyników oraz prowadzenie statystyk dla 8 osób.

 

W zestawie: fabrycznie nowa waga smart, 2 x bateria AAA, instrukcja obsługi j.ang, oryginalne opakowanie producenta.

 

Wymiary wagi to 260x260x25 mm, szerokość elektronicznego wyświetlacza 70 mm.