info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Sok malinowy naturalny 500ml - Symbiotics

Sok malinowy naturalny 500ml SYMBIOTICS

Sok malinowy naturalny 500ml - Symbiotics

27,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 63 szt.
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
PolskaSymbiotics 2025-01-30

- Skład

sok z owoców maliny (Rubus L.) wyprodukowany z zagęszczonego soku z owoców malin, witaminy C (kwas L-askorbiniowy)

 

Zawartość witaminy C w dziennej porcji 50ml:

witamina C - 120 mg 150 RWS*

*Referencyjna Wartość Spożywcza


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

 

UWAGI

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diet. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

- Opis produktu

Niezawodna metoda naszych babć na infekcje i przeziębiania - sok z malin. Malina marki Symbiotics wyprodukowana została z soku 100% z owoców malin z dodatkiem witaminy C. Bez żadnych zbędnych dodatków, zagęszczaczy, konserwantów czy barwników. Cukier zawarty w soku to naturalnie występujący cukier w owocach malin. Sok pasteryzowany.

 

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym komórki przed stresem oksydacyjnym. Bierze również udział w prawidłowej produkcji kolagenu co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, zębów, dziąseł i skóry. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia.