info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Pojemnik na przyprawy, ryż, makaron 1000ml PET

Słoik PET G100 bezbarwny z nakrętką typ 23 1000ml

Pojemnik na przyprawy, ryż, makaron 1000ml PET

3,49 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Pojemnik na żywność - skład

Pojemnik na żywność - Opis produktu

Prosty pojemnik PET o pojemności 1000 ml to najlepszy pomysł na niedrogie, ale estetyczne przechowywanie drobnych, sypkich przedmiotów. Tworzywo sztuczne, z którego jest wykonany, nie wchodzi w reakcję z żywnością, więc można w nim przechowywać także produkty płynne, a materiał się nie odbarwi.

 

Pojemnik PET 1000 ml wygląda jak wykonany ze szkła, ale jest o wiele lżejszy, a do tego bezpieczny. Nawet jeżeli spadnie na ziemię ani ty, ani twoje dziecko nie skaleczycie się jego odłamkami. Przyda się najbardziej w kuchni, aby przesypać do niego drobne produkty spożywcze. W ten sposób nie tylko wygodnie poustawiasz je na półce lub w szufladzie, ale także ochronisz się przed atakiem moli spożywczych albo innych owadów żerujących na jedzeniu. Prosty pojemnik łatwo umyjesz w zmywarce albo ręcznie.

 

Czarne nakrętki będą dobrym tłem do opisów z zawartością, które możesz wykonać na przykład mazakiem olejowym. Takie same pojemniki przydadzą się w pokoju dziecięcym, do przetrzymywania na przykład drobnych koralików, gumek albo artykułów plastycznych. Estetycznie wyglądać będą w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w gabinecie. Ich powierzchnię ozdobisz w dowolny sposób, tworząc z nich prostą, niedrogą, ale schludną dekorację.

Etykietka samoprzylepna do opisania zawartości GRATIS !

Opinie klientów