info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Ryż jaśminowy PREMIUM 5kg Royal Tiger

Ryż jaśminowy PREMIUM 5kg Royal Tiger

Ryż jaśminowy PREMIUM 5kg Royal Tiger

49,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 38 szt.
MARKADATA WAŻNOŚCI
- brak -2026-04-16

Ryż jaśminowy PREMIUM 5kg Royal Tiger - Skład

Skład: ryż jaśminowy 100%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Ryż jaśminowy PREMIUM 5kg Royal Tiger - Opis produktu

Ryż jaśminowy ceniony jest na całym świecie jako jedna z najsmaczniejszych odmian ryżu. Posiada wyjątkowy i delikatny smak. Długoziarnisty ryż jaśminowy po ugotowaniu jest nie klejący i puszysty. Różni się od zwykłego ryżu aromatem, który uwalnia podczas gotowania. 

Gotując ryż warto dodać mniejszą ilość wody (1 szkl ryżu na 1.5 szkl wody). Popularną metodą gotowania ryżu jaśminowego jest przygotowanie go na parze.

 

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.