info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: AURA HERBALS

AURA HERBALS – firma działająca na polskim rynku od 2007 roku.
Produkty AURA HERBALS początkowo ograniczały się do zdrowej i ekologicznej żywności. Z czasem jednak firma rozwinęła się bardzo i zaczęła wprowadzać na rynek własne suplementy diety.

Produkowane przez firmę Aura Herbals suplementy diety tworzone są ze składników wydobywanych z natury. Producent bowiem działa w myśl zasady, że wszystko to, co najlepsze, kryje się w naturze. Rośliny, minerały, witaminy, składniki organiczne - wszystkie te składniki otaczają nas na co dzień i posiadają wielką moc. Aura Herbals wydobywa z naturalnych składników to, co najlepsze i w postaci wysokich stężeń przenosi do swoich produktów.

Kupując produkty tej firmy mamy pewność, że zostały one wyprodukowane przy wysokiej kontroli składników. Firma wymaga bowiem analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń. Przestrzegane są wszystkie zasady zgodnie z systemem HACCP. Daje to pewność, że firma dostarcza produkty najwyższej jakości, dokładnie takie, jakie potrzebujesz.

Skład gotowych produktów wypuszczanych na rynek – jest, w miarę możliwości, jak najkrótszy. Im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Tak więc witaminy w kroplach nie posiadają sztucznych barwników czy konserwantów. Tworzone są często na bazie naturalnej oliwy z oliwek. Natomiast jako przeciwutleniacza używa się ekstraktu z rozmarynu i naturalnej witaminy E ze słonecznika. Dzięki temu produkty mają możliwie długo termin przydatności do spożycia.