info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Srebro koloidalne MGIEŁKA 25ppm 150ml
Srebro koloidalne MGIEŁKA 25ppm 150ml

Srebro koloidalne MGIEŁKA 25ppm 150ml - AURA HERBALS

15,90 zł(1)
  dostępne: 23 szt.
POZOSTAŁE GRAMATURY:

- Wartości odżywcze

Aqua, colloidal silver


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


- Zastosowanie

Mgiełkę rozpylić na powierzchnię skóry, delikatnie przetrzeć wacikiem. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł pola elektromagnetycznego. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.

Produkt nie powinien być używany przez kobiety w ciąży i osoby uczulone na srebro.


- Opis produktu

 • srebro koloidalne w mgiełce
 • odpowiednie dla każdego typu cery
 • oczyszcza i odświeża
 • przebadane dermatologicznie i mikroskopowo

 

Niejonowe srebro koloidalne posiada laboratoryjnie i mikroskopowo* potwierdzoną zawartość srebra: 25 PPM - 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per milion).

*wysoka zawartość srebra potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym

 

Argentum200 jest wyprodukowane na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Regularnie stosowane dogłębnie oczyszcza i nawilża skórę, jednocześnie eliminując problemy dermatologiczne. Srebro koloidalne nie powoduje podrażnień i jest w pełni bezpieczne nawet w przypadku skóry wrażliwej.

 

Działanie srebra koloidalnego na skórę:

 • oczyszcza i pielęgnuje
 • łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
 • reguluje wydzielanie sebum
 • działa antybakteryjnie
 • wspomaga walkę z trądzikiem

 

Żółty kolor Argentum200 jest potwierdzeniem obecności nano-cząsteczek srebra. Cząsteczki rozproszone w prawdziwym koloidzie blokują przechodzące przez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Z tego względu płyn posiada barwę od żółtej do bursztynowej.

 

Roztwory, które są przezroczyste i klarowne to prawdopodobnie zwykłe srebra jonowe. Wyglądają one jak woda i nie posiadają żadnego koloru, ponieważ są rozpuszczone w wodzie i sprowadzone do postaci jonowej. Takie srebro, by nie stracić swoich właściwości musi być przechowywane w ciemnych, szklanych butelkach.

Prawdziwe niejonowe srebro koloidalne Argentum200 jest odporne na działanie promieniowania UV i przechowywane w plastikowej butelce w żadnym stopniu nie traci swoich cennych właściwości.

Argentum200 posiada silne właściwości antybakteryjne potwierdzone laboratoryjnymi badaniami.

Srebro koloidalne Argentum200 zostało poddane eksperymentowi i szczegółowemu badaniu w celu sprawdzenia jego aktywności antybakteryjnej.

Na podłożach z gradientem hodowano bakterie, które są patogenami człowieka:

 • Staphylococcus aureus,
 • Escherichia coli,
 • Salmonella entherica,
 • Pseudomonas aeruginosa,
 • Micrococcus sp.,
 • Klebsiella oxytoca.

 

W 99% roztwór srebra koloidalnego Argentum200 zahamował rozwój badanych szczepów bakterii i w 100% wykazał działanie bakteryjne wobec wszystkich szczepów.

PRODUCENTAURA HERBALS
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY500ml