PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Praska do ziemniaków nierdzewna TADAR

%Praska do ziemniaków nierdzewna TADAR

Praska do ziemniaków nierdzewna TADAR

Cena regularna: 27,99 zł
24,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Praska do ziemniaków - Opis produktu

Jeżeli masz dość żmudnego tłuczenia ziemniaków po ugotowaniu, poręczna praska do ziemniaków jest niezbędna w twojej kuchni. Dzięki niej szybko, bez użycia siły i bardzo dokładnie przeciśniesz warzywa na przykład na kluski śląskie albo kopytka.

 

Nierdzewna praska ma taką konstrukcję, że nie trzeba mieć bardzo silnych dłoni, aby w kilka chwil uzyskać idealnie gładką masę ziemniaczaną, gotową do dalszej obróbki. Stal nierdzewna jest świetnym materiałem do takich zadań: nie wchodzi w reakcję chemiczną z produktami spożywczymi, jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Dla wygody rączki praski są profilowane. Atutem jest także wyjmowane sitko, które można łatwo umyć.

 

Prosta konstrukcja powoduje, że nie tracisz czasu na uciążliwe czyszczenie praski do ziemniaków po każdym użyciu. Z tego powodu po prostu będziesz z niej korzystać częściej. Drobne oczka ułatwiają uzyskanie perfekcyjnie gładkiej masy, która nie wymaga już dalszej obróbki. Duża powierzchnia prasy przyśpieszy gotowanie, a obiad przygotujesz w kilka chwil.