DARMOWA DOSTAWA TYLKO DZISIAJ!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Pierzga w pastylkach z witaminą C 50 g - ALBeeNA

Pierzga z witaminą C 50g

Pierzga w pastylkach z witaminą C 50 g - ALBeeNA

49,00 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
Wyprodukowano w UEALBeeNA

- Skład

SKŁAD jednej tabletki: pierzga-485 mg, glukoza, substancja przeciwzbrylająca - kwasy tłuszczowe, witamina C (kwas L-askrobinowy) - 15 mg/ 19% RWS (Referencyjna Wartość Spożycia)


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Dorośli: 1 pastylka 2-3 razy dziennie

Dzieci powyżej 3 roku życia: od 1 do 3 pastylek dziennie pomiędzy posiłkami

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Nie pozostawiać w miejscach dostępnych małym dzieciom. Nie zaleca się spożywania pierzgi osobom uczulonym na produkty pszczele.

- Opis produktu

Suplement diety

Pierzga pszczela to bogate źródło białka, węglowodanów oraz witamin i składników mineralnych. W swoim składzie zawiera m.in. witaminę A, B1, B2, B12, C, PP, E, D, K a także magnez, żelazo, potas, sód i wapń.  Ze względu na swój niezwykle bogaty skład pierzga pszczela jest polecana m.in. we wspomaganiu leczenia zapalenia wątroby, niedokrwistości, zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, cukrzycy a także we wspomaganiu leczenia choroby alkoholowej.