info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Papier do pieczenia 50 metrów x 38cm brązowy - PACLAN

Papier do pieczenia 5000cmx38cm brąz - PACLAN

Papier do pieczenia 50 metrów x 38cm brązowy - PACLAN

22,79 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 764 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Papier do pieczenia 50 metrów x 38cm brązowy - PACLAN - skład

MARKA
PACLAN

Papier do pieczenia 50 metrów x 38cm brązowy - PACLAN - Opis produktu

Papier do pieczenia brązowy 50 metrów x 38cm - PACLAN to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Wyprodukowany przez PACLAN, gwarantuje wysoką jakość oraz niezawodność podczas pieczenia różnorodnych potraw.

Zestaw zawiera rolkę papieru o długości 50 metrów i szerokości 38 centymetrów, co zapewnia dużą elastyczność i możliwość dopasowania do różnych rodzajów form i blaszek do pieczenia. Papier ten jest wykonany z trwałego materiału, który jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu można go używać zarówno w tradycyjnych, jak i w piekarnikach mikrofalowych.

Brązowy kolor papieru dodaje elegancji i stylu, sprawiając, że nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Jest idealnym rozwiązaniem do wykładania blaszek, foremek i form do pieczenia, zapobiegając przywieraniu potraw oraz ułatwiając ich wyciąganie.

Papier do pieczenia brązowy 50 metrów x 38cm - PACLAN jest praktycznym i niezbędnym narzędziem w każdej kuchni, które pozwoli Ci cieszyć się łatwym i higienicznym procesem pieczenia.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów