PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich - Pasieki Sadowskich

(1)
%Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich

Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich - Pasieki Sadowskich

(1)

Cena regularna: 33,99 zł
28,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
PolskaPasieki Sadowskich

Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich - Skład

SKŁADmiód wielokwiatowy nektarowy 98%, liofilizowana czarna porzeczka 2%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich - Zastosowanie

STOSOWANIE

Miód to doskonały dodatek do owsianek, koktajli, smoothie, muesli. Idealnie komponuje się z serami oraz białym twarogiem!

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Miód najlepiej przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu (do 18 stopni). Może to być piwnica lub szafka. Nie musi być przechowywany w lodówce. Oczywiście, jeśli w domu jest ciepło to można trzymać miód w lodówce. Niskie temperatury nie wpływają na właściwości miodu, tylko wysokie są niebezpieczne.

Miód z czarną porzeczką 430g P. Sadowskich - Opis produktu

Miód wielokwiatowy z czarną porzeczką został wyróżniony w konkursie "Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego" na najlepszy produkt 2017 roku.

Kremowy miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanej czarnej porzeczki, zawiera 2% owoców czarnej porzeczki. Czarna porzeczka dodaje już bogatemu we właściwości odżywcze miodowi, jeszcze więcej drogocennych składników bioaktywnych, w tym: witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Miód ten to prawdziwa bomba witaminowa.

Czarna porzeczka dodana do miodu poddana została liofilizacji. Liofilizacja to proces suszenia produktów poprzez mrożenie. Dzięki niskiej temperaturze i niskiemu ciśnieniu żywność oprócz tego, że zamarza, traci też wodę, która odparowuje. Po tym procesie produkty wciąż zachowują ten sam smak oraz zestaw białek, tłuszczy, cukrów oraz witamin i składników mineralnych.

Miód z czarną porzeczką to połączenie słodkiego nektaru i kwaśnego owocu w idealnych proporcjach. Użyj go zastępując dżem i kiedy masz ochotę na kwaskowaty owocowy akcent.

Właściwości miodu z czarną porzeczką:

  • liofilizowane owoce zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze
  • miód wielokwiatowy zachowuje swoje wszystkie właściwości
  • witamina C oraz rutyna pochodzące z porzeczek wspierają się wzajemnie i świetnie wchłaniają do organizmu
  • związki znajdujące się w czarnej porzeczce działają oczyszczająco na drogi moczowe, działają antybakteryjnie i hamują rozwój miażdżycy