DARMOWA DOSTAWA TYLKO DZISIAJ!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H - Prywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer

(1)
Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H

Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H - Prywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer

(1)

49,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 10 szt.
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
PolskaPrywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer2025-12-31

Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H - Skład

SKŁAD: 100% miód nawłociowy


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H - Zastosowanie

Miód nawłociowy możemy stosować w naszej kuchni na wiele różnych sposobów. Stanowi on doskonały dodatek do rozgrzewającej herbaty, domowych lodów oraz koktajli owocowych. Doskonały dodatek do pieczywa, owsianki i musli. Może być składnikiem dressingów i marynat.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać na półce w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Miód pszczeli nawłociowy 1kg H&H - Opis produktu

Miód nawłociowy pozyskiwany jest w Pasiece H&H - Pasieka Jerzy & Adrian Hammer. Trudno o lepszy dom dla pszczół.

Smak miodu nawłociowego oczywiście jest słodki, ale nie aż tak dominujący. Można w nim wyczuć kwaskowate akcenty, czasem nawet lekko gorzkie. Tym niemniej, zawsze wyczuwa się w nim łagodny aromat kwiatów nawłoci.

Miód nawłociowy ma działanie antybiotyczne, zatem przyda się w walce z infekcjami bakteryjnymi. Wysoka zawartość węglowodanów pomaga w walce z osłabieniem i wyniszczeniem organizmu. Zawiera związki odpowiadają za jego łagodne działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, poprawiające ukrwienie. Są to m.in. flawonoidy, olejki eteryczne, a także kwasy organiczne, składniki mineralne i witaminy, substancje śluzowe.

Ze względu na silne działanie bakteriobójcze dzięki zawartości antocyjanów i flawonoidów. Działa także moczopędnie. Miód nawłociowy wspomaga funkcjonowanie nerek oraz układu moczowego. Pomaga także w walce z zapaleniem pęcherza oraz kamicy nerkowej.

Miód nawłociowy, jak i każdy inny typ miodu warto też stosować w okresach rekonwalescencji oraz wśród sportowców jako łatwe źródło energii dla organizmu, który wymaga dostarczenia jej w większej ilości. Jak wspomniano, z uwagi na właściwości zwiększające ukrwienie ciała, można go też stosować w problemach z krzepliwością krwi, jej przepływem czy w bardziej prozaicznych dolegliwościach, jak marznące kończyny.