info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Olej MCT 500ml - OstroVit

MCT OIL 500ml OstroVit

Olej MCT 500ml - OstroVit

29,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 62 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

MCT OIL 500ml OstroVit - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
OstroVit2026-07-31

MCT OIL 500ml OstroVit - Opis produktu

OstroVit Olej MCT to naturalny suplement diety zawierający olej MCT, pochodzący w 100% z oleju kokosowego. Olej MCT jest bogaty w zdrowe kwasy tłuszczowe, w tym kwas kaprylowy (C8) i kwas kaprynowy (C10), które są szybko przyswajane przez organizm i wykorzystywane jako źródło energii. OstroVit Olej MCT to doskonały sposób na uzupełnienie diety w zdrowe tłuszcze i zwiększenie poziomu energii. Dzięki swojej wszechstronności i skuteczności, stanowi idealny wybór dla osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Olej MCT można dodawać do różnych potraw i napojów, włącznie z kawą, koktajlami, sałatkami i smoothie, aby wzmocnić ich wartość odżywczą i smak.

 

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów