DARMOWA DOSTAWA TYLKO DZISIAJ!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Ksylitol 1 kg - DeliFOOD

Ksylitol 1 kg DeliFOOD

Ksylitol 1 kg - DeliFOOD

24,29 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)
Sprzedano: 138 szt. w ostatnie 30 dni
  duża dostępność
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
ChinyDeliFOOD2026-06-30

Ksylitol - Opis produktu

Jest to niskokaloryczna alternatywą dla białego cukru. Zawiera około 40% kalorii mniej, dzięki czemu ułatwia ograniczenie kalorii w diecie. Dodatkowo, posiada niski indeks glikemiczny, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla diabetyków. Sprawdzi się do przygotowania domowych wypieków, koktajli czy też zdrowych deserów. W przeciwieństwie do zwykłego cukru nie powoduje próchnicy, wykazuje działanie przeciwbakteryjne. Wykorzystując ksylitol w swojej kuchni możesz cieszyć się słodkim smakiem bez obaw o zdrowie.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.