20 PRZEPISÓW NA WEGETARIAŃSKIE DANIA - EBOOK - VIVIO

19,99 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Tylko teraz, przy zakupie ebooka 20 PRZEPISÓW NA WEGETARIAŃSKIE DANIA, otrzymasz za darmo również 7 PRZEPISÓW NA WEGETARIAŃSKIE PASTY DO KANAPEK.

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWY PRZEPIS


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Opis

Ebook oprócz 20 przepisów na różne dania w stylu wegetariańskim, zawiera również wskazówki jak prawidłowo komponować dietę wegetariańską, jakie witaminy należy suplementować, aby nie dopuścić do niedoborów oraz jakich błędów nie popełnić i się nie zagubić na ścieżce do zdrowia. Bo jak się okazuje dieta bez mięsa wymaga chęci zmiany nawyków żywieniowych, świadomych wyborów, a nie bazowania na produktach wysokoprzetworzonych typu flaki z soi lub wegański hamburger z “litanią” chemicznych dodatków. W wielu marketach weganie postrzegani są jako idealni klienci i sprzedaje im się gamę pseudo zdrowych produktów, a takie podejście niestety nie wyjdzie nam na zdrowie.

Pamiętaj, że tylko dieta na produktach niskoprzetworzonych, warzywach i owocach jest dobrym wyborem do zdrowia, a ograniczenie spożycia mięsa, może korzystnie wpłynąć na parametry zdrowotne i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia miażdżycy, nadciśnienia, cukrzycy czy nawet nowotworu. 

Co więcej jak się okazuje, odrzucenie mięsa oraz innych jego wyrobów m.in. parówek, sprawia że szukamy nowych smaków i odkrywamy się kulinarnie.

Dania w ebooku są szybkie, zdrowe i pyszne. Można je przygotować w domu i zabrać ze sobą do pracy w pudełku, więc bycie wegetarianinem to nie tylko świadomość żywieniowa, ale przede wszystkim zdrowy styl życia.

 Opinie o produkcie: 20 PRZEPISÓW NA WEGETARIAŃSKIE DANIA - EBOOK