DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Krem aloesowy z jadem węża 100ml - VOM PULLACH HOF

Krem aloesowy z jadem węża 100ml

Krem aloesowy z jadem węża 100ml - VOM PULLACH HOF

29,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Krem aloesowy z jadem węża - skład

Między innymi: aloes oraz dipeptidediaminobutyroylbenzylamidediacetate.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Krem aloesowy z jadem węża - Zastosowanie

Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. Jego stosowanie szczególnie zalecane jest w profilaktyce, a także zmniejszaniu widoczności pierwszych zmarszczek. Stosowanie kremu aloesowego z jadem węża jest niezwykle proste. Wystarczy nanieść jego niewielką ilość na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie odczekać chwilę, aż produkt całkowicie się wchłonie. Zgodnie z zaleceniami producentów, krem aloesowy z jadem węża powinien stosowany być systematycznie, zarówno rano, jaki i wieczorem.


Warunki przechowywania: Krem aloesowy z jadem węża należy przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu, wolnym od bezpośredniego działania promieni słonecznych, na przykład w szafce lub lodówce łazienkowej.

Krem aloesowy z jadem węża - Opis produktu

Krem aloesowy z jadem węża/żmii to unikalny produkt na rynku kosmetycznym. Wszystko to za sprawą składników w nim zawartych, ze szczególnym uwzględnieniem DipeptideDiaminobutyroylBenzylamideDiacetate – substancji nazywanej naturalnym botoksem. Ta skomplikowana nazwa kryje w sobie związek chemiczny, który swoim składem odzwierciedla autentyczny jad węża, odpowiedzialny za blokowanie skurczy mięśni twarzy.

Niniejszy krem to prawdziwa rewolucja w profilaktyce pierwszych oznak starzenia się skóry. Stosowany systematycznie skutecznie rozluźnia mięśnie twarzy, co sprawia, iż nasza cera staje się bardziej wygładzona, a tym samym młodsza. Ponadto, krem aloesowy z jadem węża jest w stanie wpływać na:

  • Zmniejszenie widoczności i wygładzenie nawet głębokich zmarszczek;
  • Redukowanie widoczności zmarszczek mimicznych;
  • Zapobieganie pojawianiu się nowych zmarszczek.

Producenci niniejszego kremu gwarantują, iż pierwsze oznaki zmniejszenia widoczności zmarszczek, można dostrzec już po 3-4 tygodniach od momentu rozpoczęcia systematycznego stosowania produktu.

UWAGA! Jeśli po zastosowaniu kremu aloesowego z jadem węża, na Twojej skórze pojawią się niepokojące zmiany, natychmiast zaprzestań jego dalszego stosowania.

Opinie klientów