info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Komplet do ciasta wałek,mata TADAR
Komplet do ciasta wałek,mata TADAR

Komplet do ciasta wałek,mata - Tadar

44,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Komplet do ciasta wałek i mata- Opis produktu

Sprawne przygotowanie ciasteczek, pierogów, zagniecenie ciasta drożdżowego albo zrobienie kopytek nie może się obyć bez zabezpieczenia blatu. Tradycyjna stolnica z drewna jest duża, ciężka i nieporęczna. Nowoczesnym rozwiązaniem jest komplet do ciasta, w skład którego wchodzi wałek oraz mata. Wszystko jest zrobione z silikonu. Ten materiał jest łatwy do utrzymania w czystości oraz bardzo higieniczny. Dodatkowo nie przebarwia się i nie chłonie zapachów. Ciasto nie przywiera do powierzchni wałka oraz maty i nie trzeba wcale sypać na ciasto dużo mąki. Na macie jest podziałka ułatwiająca rozwałkowanie do określonego rozmiaru. Wałek pokryty silikonem pozwoli ci sprawnie zrobić efektowne ciasteczka każdej grubości.

Mata silikonowawymiary: 50 x 40 cm, waga: 193 g

Wałek wymiary: 5,3 x 5,3 x 42,5 cm, waga: 292 g

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
4 pkt