info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Jod (jodek potasu) 200 tabletek - Aliness

Jod 200 tabl. Aliness

Jod (jodek potasu) 200 tabletek - Aliness

29,90 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 2 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 15 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Jod (200 tabletek) - Aliness - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
Aliness2024-08-31

Jodek potasu (jod), celuloza mikrokrystaliczna.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Jod (200 tabletek) - Aliness - Zastosowanie

Zgodnie ze wskazaniami producenta, produkt należy stosować 1 raz dziennie w ilości ½ tabletki. Po połknięciu, tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta porcji spożycia. Każda większa dawka suplementacji jodku potasu musi zostać skonsultowana z lekarzem.

Pamiętaj o tym, że niniejszy suplement nie może być stosowany jako zamiennik zrównoważonej diety oraz zdrowego stylu życia.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Szczególną ostrożnością podczas suplementacji jodu powinny wykazywać się osoby z rozpoznaniem chorób tarczycy.

Warunki przechowywania:Jod (jodek potasu) marki Aliness należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci. Pamiętaj o tym, aby nie spożywać produktu jeśli jego data ważności do spożycia została przekroczona lub jeśli zakupiono produkt w uszkodzonym opakowaniu oraz/lub ze zdjętą folią ochronną.

Jod (200 tabletek) - Aliness - Opis produktu

Suplement diety Jod (jodek potasu) marki Aliness zawiera 200 tabletek. Zalecana jednorazowa porcja spożycia to ½ tabletki, a zatem w opakowaniu znajduje się 400 porcji suplementu.

W 1 zalecanej porcji (½ tabletki) znajdziesz 200 µg jodku potasu, co stanowi 133% dziennej referencyjnej wartości spożycia.

Co ważne, suplement diety marki Aliness nie zawiera w swoim składzie żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. W związku z tym, może zażywany być przez osoby przestrzegające zaleceń diety wegańskiej. Ponadto, w produkcie tym nie znajdziesz żadnych sztucznych barwników, ani konserwantów.

Opinie klientów