info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

Podkategorie
Srebro koloidalne TONIK 25ppm 500ml Aura Herbals
Srebro koloidalne TONIK 25ppm 500ml Aura Herbals

Srebro koloidalne TONIK 25ppm 500ml - AURA HERBALS

24,90 zł(1)
  dostępne: 24 szt.
POZOSTAŁE GRAMATURY:

Srebro koloidalne TONIK 25ppm 500ml Aura Herbals Zastosowanie

Srebro koloidalne ma bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od odkażania, a skończywszy na zabezpieczaniu wszelkich powierzchni przed drobnoustrojami. Zabezpiecza przed przykrym zapachem potu.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na gazę, bądź płatek kosmetyczny nanieść niewielką ilość produktu. Delikatnie przecierać skórę twarzy i okolic oczu. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka pozwala na samodzielne przygotowanie rozcieńczeń produktu. 

 

Przechowywanie: srebro koloidalne należy przechowywać w szczelnie zamkniętym chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, a także z dala od pól magnetycznych.

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 

Produkt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro oraz kobiety w ciąży.


Srebro koloidalne TONIK 25ppm 500ml Aura Herbals Opis

Srebro koloidalne to śladowy pierwiastek, niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Są to mikroskopijne cząsteczki, jony srebra zawieszone w dejonizowanej wodzie. Przyswajalność tego pierwiastka wynosi ok. 90-100% ze względu na bardzo podobną strukturę do płynów ustrojowych. Srebro koloidalne znane jest z właściwości bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych. W czasach, gdy antybiotyki nie były jeszcze na tyle znane i dostępne, to właśnie ten produkt je zastępował.

Argentum 200 to tonik o średniej (25ppm) zawartości srebra koloidalnego, sporządzany na bazie czystej wody demineralizowanej, przeznaczony do każdego typu cery. Stosowany regularnie wspomaga walkę z problemami skórnymi. Produkt jest bezpieczny dla cery wrażliwej.

PRODUCENTAURA HERBALS
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY150ml