info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

4Mind HappyMe 120 kapsułek - Healthlabs

4Mind HappyMe 120 kapsułek Healthlabs

4Mind HappyMe 120 kapsułek - Healthlabs

189,00 zł
Cena za 1KG / 1L: 540,54 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 18 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

4Mind HappyMe 120 kapsułek Healthlabs - skład

SKŁAD: Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.) standaryzowany na 10% schizandryn DER 20:1, ekstrakt z korzeni różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na 3% salidrozydów DER 10:1, acetylo‑L‑karnityna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), betaina, metionina, cytykolina, skrobia ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

 

HAPPYME

W 4 KAPSUŁKACH

RWS*

Ekstrakt z cytryńca chińskiego

500 mg

 

w tym schizandryny

50 mg

 

Ekstrakt z różeńca górskiego

500 mg

 

w tym salidrozydy

15 mg

 

Betaina (trimetyloglicyna)

300 mg

 

Metionina

200 mg

 

Magnez

56,25 mg

15%

Cytykolina

200 mg

 

Acetylo‑L‑karnityna (ALCAR)

500 mg

 

*RWS - Referencyjna Wartość Spożywcza

 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

4Mind HappyMe 120 kapsułek Healthlabs - Zastosowanie

STOSOWANIE

2 razy dziennie po 2 kapsułki w trakcie lub po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15‑25° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.

 

UWAGI

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia przez dzieci.

4Mind HappyMe 120 kapsułek Healthlabs - Opis produktu

Suplement diety 4Mind HappyMe został stworzony w laboratorium HealthLabs, jak jego nazwa wskazuje, dla zdrowia umysłu i dobrego samopoczucia.

Przygotowany został z naturalnych składników - wyciągów roślinnych - ze szczególnym naciskiem takie działania jak: poprawa nastroju i usprawnienie pracy mózgu, poprawa samopoczucia, zwiększenie motywacji, przywrócenie energii i radości, ochronę organizmu przed stresem i wsparcie pracy mózgu.

Jego główne składniki to: ekstrakt z różeńca górskiego, owoców cytryńca chińskiego, TMG oraz ALCAR, które pomogą zwiększyć motywację i poprawić samopoczucie.

Acetylo-L-Karnityna (ALCAR) to naturalny środek nootropowy, który pobudza i zwiększa poziom energii. ALCAR podnosi poziom energii w całym organizmie, w tym również w mózgu, wzmacnia motywację, jasność myślenia, pamięć. Usprawnia syntezę neuroprzekaźników i utrzymanie ich równowagi.

Różeniec górski to roślina adaptogenna, która wykazuje działanie neuroprotekcyjne i zmniejsza uczucie zmęczenia, a nawet bóle głowy wywołane stresem. Odpowiada za stymulowanie funkcji życiowych, zwłaszcza fizycznych i intelektualnych (poprawia pamięć i zdolność uczenia się).

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego to bardzo znana i ceniona w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej roślina o działaniu adaptogennym i prozdrowotnym, zawierająca szereg substancji czynnych. Dobrze sprawdza się w stanach wyczerpania, zmęczenia, wpływa pozytywnie na procesy pamięciowe i koncentrację. Pomaga lepiej reagować na stres i dodaje energii.

 

Suplement jest odpowiedni dla wegan.

Opinie klientów