info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

4Her ProbioticMe 60 kaps - Healthlabs

4Her ProbioticMe 60 kaps

4Her ProbioticMe 60 kaps - Healthlabs

99,00 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 9 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

4Her PROBIOTIC ME - skład

SKŁAD

ProbioticMe Day

Liofilizowane drożdże Saccharomyces boulardii, inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus L.), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

ProbioticMe Night

Inulina z korzenia cykorii podróżnik (Cichorium intybus L.), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, liofilizowane żywe bakterie: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Dzienna porcja przeznaczona do spożycia (1 kapsułka ProbioticMe Day) zawiera:

SKŁADNIK

W DZIENNEJ PORCJI

PROCENT RWS*

Saccharomycetes bulardii ATY-SBI-101

5 mld. jtk*

**

Inulina

123,00 mg

**

jtk- jednostki tworzące kolonie

 

Dzienna porcja przeznaczona do spożycia (1 kapsułka ProbioticMe Night) zawiera:

SKŁADNIK

W DZIENNEJ PORCJI

PROCENT RWS*

Inulina

376,90 mg

**

Lactobacillus acidophilus ATB-LAS-919

500 mln. jtk*

**

Lactobacillus bulgaricus ATB-LDB-910

500 mln. jtk*

**

Bifidobacterium breve LMG 13208

160 mln. jtk*

**

Bifidobacterium infantis ATB-BIS-805

160 mln. jtk*

**

Bifidobacterium longum LMG 26652

160 mln. jtk*

**

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

** - Brak Referencyjnej Wartości Spożycia

Jedna kapsułka zawiera 1,48 x 10⁹ jtk szczepów probiotycznych.

jtk- jednostki tworzące kolonie

 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

4Her PROBIOTIC ME - Zastosowanie

ProbioticMe Day- 1 kapsułka dziennie rano

ProbioticMe Night- 1 kapsułka dziennie wieczorem

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Zalecane jest przechowywanie produktu w chłodnym miejscu (w temp. 5-10°C).

 

4Her PROBIOTIC ME - Opis produktu

PROBIOTIC ME PROBIOTYK W FORMIE DWUSKŁADNIKOWEJ SUPLEMENT DIETY 60 KAPSUŁEK - HEALTH LABS

To co jemy w dużej mierze warunkuje nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Niestety żyjemy w czasach, gdy w sklepach króluje wysokoprzetworzona żywność, a choroby autoimmunologiczne stają się coraz częstsze. Dlatego właśnie warto szczególnie zadbać o zdrowie naszych jelit ponieważ przekłada się to na zdrowie całego organizmu. Aby jelita mogły działać sprawnie, niezbędna jest obecność bakterii probiotycznych, wspierających nasz organizm w walce o zdrowie.

Suplement diety Probiotic Me to synbiotyk łączący właściwości probiotyków i prebiotyków. Ich synergistyczne działanie ma na celu przywrócenie prawidłowej flory jelitowej.

Prebiotyki stanowią pożywkę dla bakterii probiotycznych. Stymulując wzrost i aktywność dobroczynnych bakterii, korzystnie wpływają na stan zdrowia gospodarza.

Probiotyk w suplemencie to zestaw 5 szczepów bakterii, które tworzą w obrębie przewodu pokarmowego barierę przeciw chorobotwórczym bakteriom, pomagają przywrócić równowagę mikroflory jelitowej po antybiotykoterapii, poprawiają trawienie i wchłanianie składników odżywczych z pokarmu, stymulują pracę układu odpornościowego oraz regulują pracę jelit.

Probiotic Me posiada formułę 2-tabletkową z kapsułkami przeznaczonymi na dzień i na noc.

 

4Her PROBIOTIC ME - Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów