popcorn
Żurek naturalny, zdrowy, opinie, właściwości
Żurek naturalny, zdrowy, opinie, właściwości

Żurek - SYS

PRODUCENTSYS
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł

5,49 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

warzywa suszone 45% (ziemniak, marchew, cebula, czosnek), mąka żytnia (min. 12%), mleko w proszku odtłuszczone, kwas: suszony kwas mlekowy, sól, ekstrakt drożdżowy, majeranek, ziele angielskie, pieprz czarny


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Zawartość torebki wraz z warzywami rozmieszaj w 3 szklankach zimnej wody. Dodaj łyżkę masła klarowanego i gotuj przez 20 minut. Mieszankę z przyprawami wymieszaj dokładnie w 1 szklance wody, wlej do zupy i przez kolejne 5 minut od momentu wrzenia gotuj.


Opis

Żurek jest polską, tradycyjną zupą, znaną w każdym domu. Żurek syci i rozgrzewa dzięki czemu sprawdza się w chłodne dni, ale również podawany w postaci chłodnika w letnie dni. Prawdziwy żurek gotowany jest na białej kiełbasie. Podajemy z ugotowanym jajkiem (bogatym w potas, fosfor, luteinę i witaminy A, D, E i K).


Opinie o produkcie: Żurek