Chlorek Magnezu Sześciowodny Opinie Cena Zastosowanie

Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Zobacz opinie

8,10 zł

10,10 zł

-20

  • Wybierz produkt najwyższej jakości
  • Możliwość zwrotu towaru aż do 30 dni
  • Fachowa obsługa i profesjonalna pomoc

Transport: GRATIS
(przy zamówieniu powyżej 249zł)
Wysyłka do: 48 godzin
Formy dostawy:  sprawdź
Pozostałe gramatury:

Składniki

Składniki: chlorek magnezu sześciowodny 100 

Stopień czystości: min. 99%

Wzór chemiczny: MgCl2*6H2O

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci; produkt silnie higroskopijny; rozpływa się przy względnej wilgotności powietrza powyżej 30%.

 


Stosowanie

Kuracja przez skórę: do wanny z wodą dodaj 1-2 szklanki chlorku magnezu i rozkoszuj się kąpielą przez około pół godziny. Ważne - nie używaj w tym czasie mydła ani innych środków do kąpieli. Jeśli skóra jest bardzo wrażliwa, kapiel może powodować na początku lekkie uczucie ciepła, szczypania czy pieczenia, jednak to wrażenie mija po bardzo krótkim czasie. 

Relaks stóp: rozpuść szklankę chlorku magnezu w 3-4 litrach ciepłej wody. Mocz stopy przez 20-30 minut, następnie opłucz stopy czystą wodą. 


Opinie o produkcie: Chlorek magnezu sześciowodny 500g

Zweryfikowany recenzent
Co jest Zweryfikowany recenzent
Zweryfikowany recenzent to osoba, która potwierdziła adres e-mail lub połączyła się za pomocą serwisu społecznościowego z naszym sklepem, zapewniając większą przejrzystość i prawdziwość opinii.
chlorek magnezu sześciowodny
świetny produkt, regularne stosowanie usuwa objawy pobudliwości oraz osłabienia, wypadanie włosów, łamanie się paznokci, rozdrażnienia, zespół niespokojnych nóg, zaburzenia snu, bóle głowy - to miałam - warunek regularne picie
pomaga
Dodaję łyżkę magnezu do moczenia stóp lub robię z niego ala oliwkę magnezową. Wysypiam się i zrobiłam się mniej nerwowa.


Klienci, którzy wybrali ten produkt zamówili również: