Dimetylosulfotlenek 500 ml

KRAJ POCHODZENIAChiny
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
* PRODUKT Z DATĄ PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA2019-10-31
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
3 pkt

35,99 zł

30 dni na zwrot

Opis

Dimetylosulfotlenek to organiczny związek chemiczny z grupy sulfotlenków. Używany jest jako odczynnik analityczny i rozpuszczalnik, m.in. w spektroskopii i chromatografii. Ze względu na właściwości przeciwzapalne znajduje swoje zastosowanie także w medycynie.


Wartości odżywcze / Skład

99.9%

Wzór chemiczny: C2H6OS

 


Zastosowanie

Zastosowanie lecznicze DMSO zależy od jego stężenia, dobieranego do zwalczenia danej dolegliwości. Najczęściej jest stosowany w postaci płynnego roztworu wodnego 70- 90 % na zewnętrzne warstwy skóry oraz w żelach o różnych stężeniach.

Uwaga! DMSO ulega normalnemu zjawisku krystalizacji i tężeniu w temperaturze poniżej 18°C. Podgrzewane w rękach lub pozostawione w temperaturze pokojowej wraca do płynnej formy.

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci.Opinie o produkcie: Dimetylosulfotlenek 500 ml

L
Lucyna
Zweryfikowany recenzent
Co jest Zweryfikowany recenzent
Zweryfikowany recenzent to osoba, która potwierdziła adres e-mail lub połączyła się za pomocą serwisu społecznościowego z naszym sklepem, zapewniając większą przejrzystość i prawdziwość opinii.
5 star rating
25/06/19
Środek który polecam każdemu
DMSO stosuję to czuję się lepiej i polecam.