info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

Podkategorie
Miód faceliowy 450g P.Sadowskich
Miód faceliowy 450g P.Sadowskich

Miód faceliowy 450g P. Sadowskich - Pasieki Sadowskich

34,99 zł
  dostępne: 5 szt.

Miód faceliowy 450g P. Sadowskich Wartości odżywcze

SKŁAD: 100% miód faceliowy

 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Miód faceliowy 450g P. Sadowskich Zastosowanie

Doskonale smakuje jako dodatek do dań, ale dzięki swojemu bogatemu smakowi - również spożywany samodzielnie. Miód faceliowy króluje w kuchni, ale nie tylko! Sprawdza się jako wsparcie domowej apteczki, wspomaga organizm w przeziębieniu i spadku odporności. Miód faceliowy jest niezastąpiony, jeśli chodzi o kwestie trawienia.

 

UWAGA

Prawdziwy miód ulega krystalizacji. Możesz przywrócić go do postaci płynnej podgrzewając do 40 st. C. Na co dzień chroń go przed działaniem promieni słonecznych i nie przechowuj w temperaturze wyższej niż 18 st. C. Nie stosować w przypadku uczulenia na produkty pszczelarskie.


Miód faceliowy 450g P. Sadowskich Opis

Miód faceliowy to prawdziwe bogactwo cennych składników odżywczych oraz dobroczynnych właściwości. Jest jasny w kolorze i intensywny w aromacie - uwielbiają go zarówno dorośli, jak i dzieci. Od lat stosowany przez nasze babcie na przeziębienie i choroby górnych dróg oddechowych. Ponadto według badań pozytywnie wpływa na układ krwionośny i zachowanie prawidłowego poziomu ciśnienia tętniczego, a także wspomaga procesy detoksykacyjne organizmu.

Miód faceliowy - właściwości

  • reguluje ciśnienie tętnicze krwi;
  • zapobiega stanom zapalnym górnych dróg oddechowych;
  • pomaga w leczeniu astmy oskrzelowej;
  • chroni wątrobę przy zatruciach;
  • wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego: wrzodów żołądka i dwunastnicy, trzustki, nieżytu żołądka, problemów z woreczkiem żółciowym;
  • obniża toksyczne działanie nikotyny, alkoholu, herbaty oraz kawy.

PRODUCENTPasieki Sadowskich
KRAJ POCHODZENIAPolska
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
3 pkt