info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Sok z karczocha 1000ml
Sok z karczocha 1000ml

Sok z karczocha 1000ml

30,75 zł
  duża dostępność

Sok z karczocha Wartości odżywcze

sok ze świeżych liści karczocha (Cynara scolymus L.) 99,8% - wyprodukowano z zagęszczonego soku ze świeżych liści karczocha, w tym cynaryna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy

zawartość cynaryny w 50 ml - 25 ml

zawartość cynaryny w 23,10 mg - 46,20 mg


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Sok z karczocha Zastosowanie

25 ml dwa razy dziennie po posiłku. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 49,9 ml soku z liści karczocha, w tym 46,20 mg cynaryny. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.


Sok z karczocha KCAL

kcal


Sok z karczocha Opis

Suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z soku 100% ze świeżych liści karczocha.

 • bez konserwantów
 • bez dodatku cukru- zawiera naturalnie występujące cukry
 • pasteryzowany

 • Sok z karczocha Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

  Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


  Informacje dodatkowe

  Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

  Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

  Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

  KRAJ POCHODZENIAPolska
  DARMOWA DOSTAWA od 199zł
  PUNKTY ZA ZAKUP
  sprawdź szczegóły
  3 pkt