mega rabaty
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena

Sok z granatów 100% 1000ml - VIVIO

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt

13,99 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Sok z granatów 100%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Opis

Sok z granatów 100%. Wyciśnięty ze świeżych owoców. Pasteryzowany. Zawiera naturalnie występujące cukry. Sok przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.

Granaty stosowane były już w czasach starożytnych przez chińskich lekarzy. Uważano je za owoce o dobroczynnych właściwościach i dlatego też zdobiły one herby lekarzy w całej Europie.

W starożytności wierzono, że sok z granatu i jego pestki działają jak silny afrodyzjak. Owoc ten symbolizował nieśmiertelność i zmysłowość, a na wyspę Cypr rzekomo sprowadziła go sama Afrodyta.

Substancje zawarte w owocu granatu są bardzo istotne dla zdrowia. Granat jest wartościowym produktem, ponieważ zawiera szczególnie dużo niezwykle silnych przeciwutleniaczy zaliczanych do polifenoli. To wartościowe uzupełnienie codziennej diety.


Przeciwwskazania

Wstępne wyniki badań wskazują, że sok z granatów ma wpływ na obniżenie skurczowego ciśnienia krwi (ale nie rozkurczowego). W przypadku osób z zaburzeniami ciśnienia przed spożyciem soku należy skonsultować się z lekarzem.Opinie o produkcie: Sok z granatów 100% 1000ml