info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena
Sok z granatu, granat sok naturalny 100% cena

Sok z granatów 100% 1000ml - VIVIO

13,99 zł(1)
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Wartości odżywcze

Sok z granatów 100%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Opis

Sok z granatów 100%. Wyciśnięty ze świeżych owoców. Pasteryzowany. Zawiera naturalnie występujące cukry. Sok przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 3 dni.

Granaty stosowane były już w czasach starożytnych przez chińskich lekarzy. Uważano je za owoce o dobroczynnych właściwościach i dlatego też zdobiły one herby lekarzy w całej Europie.

W starożytności wierzono, że sok z granatu i jego pestki działają jak silny afrodyzjak. Owoc ten symbolizował nieśmiertelność i zmysłowość, a na wyspę Cypr rzekomo sprowadziła go sama Afrodyta.

Substancje zawarte w owocu granatu są bardzo istotne dla zdrowia. Granat jest wartościowym produktem, ponieważ zawiera szczególnie dużo niezwykle silnych przeciwutleniaczy zaliczanych do polifenoli. To wartościowe uzupełnienie codziennej diety.


Przeciwwskazania

Wstępne wyniki badań wskazują, że sok z granatów ma wpływ na obniżenie skurczowego ciśnienia krwi (ale nie rozkurczowego). W przypadku osób z zaburzeniami ciśnienia przed spożyciem soku należy skonsultować się z lekarzem.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt