mega rabaty
Konfitura Z Wiśni Nadwiślanki Z Ksylitolem Opinie Cena Zastosowanie
Konfitura Z Wiśni Nadwiślanki Z Ksylitolem Opinie Cena Zastosowanie

Konfitura z wiśni Nadwiślanki z ksylitolem 200g - PIĘĆ PRZEMIAN (SIMPATIKO)

PRODUCENTPIĘĆ PRZEMIAN (SIMPATIKO)
WEGETARIAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł

9,00 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Wiśnia Nadwiślanka, ksylitol 17%, pektyna (substancja żelująca), sok z cytryn, sól himalajska, kardamon.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Do samodzielnego jedzenia, smarowania pieczywa, do ciast, deserów, naleśników, lodów, musli, dań orientalnych.


Opis

Wiśnia Nadwiślanka uprawiana jest od ponad 100 lat w lewobrzeżnym pasie Wisły w okolicach Sandomierza. Jej owoce są mniejsze od tych, które wydają powszechnie uprawiane odmiany wiśni, ale charakteryzują się bardziej intensywnym smakiem i kolorem. 

Wiśnia Nadwiślanka słynie ze swego nieprzeciętnego smaku . Jest uprawiana w dolinie środkowej Wisły, czyli na terenie gdzie występują korzystne gleby. Ta regionalna odmiana owoców dodaje konfiturze wyrazistego charaktery i niespotykanego smaku.

Konfitura z wiśni Nadwiślanki została przygotowana ręcznie, zgodnie z zasadami kuchni pięciu przemian. Do produkcji wykorzystano świeże, niemrożone owoce, pochodzące z certyfikowanych upraw. Słodzona cukrem z brzozy. Bez cukru i glutenu.Opinie o produkcie: Konfitura z wiśni Nadwiślanki z ksylitolem 200g