Produkty producenta: PLANETA ORGANICA

Wyniki od 1 do 1 z 1 (strona 1)

PLANETA ORGANICA – rosyjska marka produkująca kosmetyki naturalne oparte na starych, tradycyjnych recepturach pielęgnacyjnych z 37 państw świata. Firma skupia się na poszukiwaniu najlepszych, wartościowych składników, które mają właściwości lecznicze, są bezpieczne i naturalne.

„Planeta Organica” to seria naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Wśród kosmetyków tej serii można znaleźć szampony, maski do włosów, balsamy, kremy, scruby, olejki. Skład wszystkich kosmetyków jest naturalny, bezpieczny dla zdrowia i kondycji naszej skóry, nie ma w nim SLS, parabenów, GMO i składników ropopochodnych.
Kosmetyki „Planeta Ogranica” zawierają natomiast ekstrakty organiczne i oleje roślinne, (opatrzone certyfikatem ECOCERT i ICEA). W składzie tych kosmetyków można znaleźć 17 unikalnych olejów organicznych. 26 produktów spośród wszystkich, ma w swoim składzie 100% roślinnych składników.

Seria kosmetyków „Planeta Organica” to naturalna i całkowicie bezpieczna pielęgnacja oraz widoczne efekty. Jest ona kierowana do osób, które cenią sobie naturalne kosmetyki lub też ich skóra jest skłonna do alergii. Dzięki zastosowaniu w produktach naturalnych składników, są one odpowiednie dla delikatnej i wrażliwej skóry i włosów, które nie lubią silnych detergentów.